O společnosti
IBI-International spol. s r. o.®

ÚDAJE O SPOLEČNOSTI

Společnost IBI-International spol. s r.o. je českou soukromou společností, která se již 30 let specializuje na dovoz, distribuci a propagaci farmaceutických výrobků, doplňků stravy, zdravotnických produktů a léčebné kosmetiky několika zahraničních společností pro území ČR. Jedná se o široké spektrum přípravků nacházejících uplatnění v revmatologii, ortopedii, pediatrii, imunologii, alergologii, dermatologii, estetické medicíně, očním lékařství, preventivní a reprodukční medicíně. Kromě toho společnost IBI-International vyrábí a prodává vlastní produkty.

Společnost IBI-International spol. s r.o. byla založená rozhodnutím společníků v roce 1991 a zapsána do obchodního rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 5871, IČO:44847378, DIČ:CZ44847378.

Společnost IBI-International spol. s r.o. má veškerá potřebná povolení Ministerstva zdravotnictví, SÚKLu, Státní potravinářské inspekce, celních, finančních a územních institucí v ČR. IBI-International spol. s r.o. spolupracuje se všemi distributory, lékárenskými řetězci, lékárnami a zdravotnickými zařízeními při dodávkách dovážených a distribuovaných produktů.

 

Pro svou činnost má IBI-International spol. s r.o. vybudovanou funkční strukturu, včetně vlastního skladu a týmu obchodních zástupců, kteří jsou řádně vyškoleni a působí na celém území ČR.

Vedle běžné obchodní činnosti zajišťuje společnost IBI-International spol. s r.o. pro své partnery průzkum trhu, registraci přípravků, organizaci klinických zkoušek a studií, klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

laptop 3196481 1920 1

V současné době je společnost IBI-International spol. s r.o. výhradním zástupcem a distributorem těchto společností:

AMS Group, Italie

Apatech, Velká Británie 

BioTissue, Švýcarsko

Daiich Sankyo Europe, Německo

Ergoactives, USA

Gerlicher Pharm. Extracte GmbH, Německo

Haras Pharma, GmbH, Německo

International Cosmeceuticals Inc., USA

Optima GmbH, Německo

Orthomol GmbH, Německo

KONTAKTNÍ ADRESY

Vedení společnosti:

Senovážné náměstí 5
110 00 Praha 1
Telefon: +420 221 111 563
E-mail: ibi@ibi.cz  
www.ibi.cz  

Obchodní oddělení:

Senovážné náměstí 5,
110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Hana Nimsová
Telefon: + 420 739 413 896
E-mail: nimsova@ibi.cz