Odborné články

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.).

Pokud chcete zobrazit také články pro odbornou veřejnost, klikněte na níže uvedená tlačítka a potvrďte, že jste odborník.

LEKÁŘI

LEKÁRNA

ANOpotvrzuji NEnepotvrzuji

, že jsem se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona č. 40/1995 Sb. a patřím mezi tyto odborníky.

, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené pro odborníky

Veřejně dostupné články

Kostivalová mast – skvělý pomocník při léčbě úrazů

11.04.2017

Kostival je odnepaměti známý jako výborná bylina, podporující tvorbu buněk a hojení ran. Ačkoliv má západní medicína k dispozici řadu syntetických prostředků k terapii poranění a bolesti, lékaři nedají na léčivou bylinku dopustit. Svědčí o tom i hojně doporučovaná kostivalová mast Traumaplant, která je registrovaná jako lék, má garantovaný obsah účinné látky a její účinnost i bezpečnost jsou doloženy klinickými studiemi.

 

Spojení přírodní a zasíťované kyseliny hyaluronové: nová filozofie „vytváření krásy“

13.02.2017

„Je známo, že časové stárnutí provází mnoho klinických projevů – od poklesu tonu, elasticity a pevnosti kůže, přes redistribuci objemu na různých místech obličeje až po vznik vrásek a změn na kůži. A proto se již několik desítek let v dermoestetice využívá kyselina hyaluronová, která zlepšuje kvalitu kůže a obnovuje fyziologické aspekty, jež se časem mění.“

 

Právní prohlášení    |    Mapa webu    |    Kontakt

Copyright 2018 IBI s.r.o.    |    Webdesign Estetica s.r.o.