Odborná veřejnost

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.).

Odborník ve zdravotnictví











, že jsem se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona č. 40/1995 Sb. a patřím mezi tyto odborníky.

, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené pro odborníky
?>

Právní prohlášení    |    Mapa webu    |    Kontakt

Copyright 2017 IBI s.r.o.    |    Webdesign Estetica s.r.o.